Architekt Wnętrz

Agnieszka Rozmysłowicz

 

Zakochana w gorących klimatach śródziemnomorskich minimalistka, kochająca klasyczne piękno i harmonię. Miłośniczka zwierząt, natury, wyznająca filozofię wdzięczności, szacunku i powolnego smakowania życia.

Kilka faktów o mnie

MOJE DOŚWIADCZENIE

 Jestem autentyczna, szczera i nastawiona na jakość.

od 2012

rozwijam własną działalność

Od pierwszych projektów po stworzenie marki docenianej przez magazyny - moje doświadczenie pozwoli Ci spać spokojnie.

15 000 m2

zaprojektowanej powierzchni

W toku pracy przeanalizowałam już wiele rozwiązań technicznych, poznałam setki materiałów i producentów i z przyjemnością podzielę się tym z Wami.

100+

zadowolonych i wyjątkowych Klientów

Dbamy o Was i traktujemy Was indywidualnie, a projekty wykonujemy z dużą dbałością o szczegóły. Dołącz do wyjątkowego grona.

15-20

projektów rocznie

Prowadzę małe studio, nastawione na drugiego człowieka. U nas nie jesteś jednym z wielu, szybko zapomnianym numerem na fakturze.

WNĘTRZE TO CZŁOWIEK, KTÓRY W NIM MIESZKA

Opinie naszych Klientów

Oparta na wzajemnym szacunku, wrażliwości na drugiego człowieka i uzupełnianiu się we własnych mocnych stronach relacja pomiędzy projektantem a Inwestorem jest kluczem do wymarzonego wnętrza.

Tę relację tworzymy wspólnie. Dziękuję za Wasze dobre opinie i jestem Wam równie wdzięczna, że spotkałam Was na mojej drodze.

Etyka pracy

WARTOŚCI, KTÓRYMI SIĘ KIERUJEMY

Z przyjemnością współpracujemy z podobnie nam myślącymi osobami, które nie tylko chcą żyć w pięknych wnętrzach, ale przede wszystkim - pięknie żyć.

 Nasza współpraca wzajemnie wnosi wartość do naszego życia.

001-values
SZACUNEK
WDZIĘCZNOŚĆ
WRAŻLIWOŚĆ
PRACOWITOŚĆ
RZETELNOŚĆ
TRANSPARENTNOŚĆ
Firma to ludzie

MÓJ ZESPÓŁ

 

Jestem architektem wnętrz i kreatywnym sterem firmy. Przychodząc do mojego biura, oczekujecie współpracy ze mną i to gwarantuję. Zawsze współpracujecie bezpośrednio ze mną i otrzymujecie moją wizję Waszego wnętrza. Jest to dla mnie niezwykle kluczowa kwestia, charakteryzująca atut niewielkich działalności - osobiste relacje projektanta i Inwestora, zrozumienie, przelanie godzin wartościowych rozmów na niesamowity efekt finalny świadczący o tym, że słucham - uszami i sercem.


Wiem też, że razem możemy więcej, a każdy człowiek ma indywidualny zestaw cech i talentów, które w zespole wzajemnie uzupełniają się. Stale współpracuję z kilkoma zdolnymi osobami, wspomagającymi proces projektowy, jak graficy, kreślarze czy koordynatorzy, realizujący moją wizję. Dzięki mojemu nieocenionemu zespołowi jestem w stanie dostarczać Wam projekty szybciej i sprawniej, jednocześnie nie ujmując osobistego zaangażowania w proces twórczy.

Żyjemy z tego, co otrzymujemy,
lecz tworzymy życie tym, co dajemy.

Winston Churchill

Będę szczęśliwa mogąc współpracować z Wami!

 

Dołącz do grona zadowolonych Klientów i stwórz z nami wymarzone miejsce do życia.

Używamy plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia z korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.
Start typing to see products you are looking for.