Modern classic

Dom w błękicie - Warszawa

Wnętrza pięknego domu z przejściowymi pomieszczeniami oraz przeszklonym wykuszem. Zaaranżowane z użyciem głównego motywu kolorystycznego - błękitu, na bazie stonowanego taupe.

01.

Założenia projektowe

Układ i kolorystyka

Ten dom zaprojektowany jest w klasycznym stylu, z przejściowymi pomieszczeniami oraz wydzieleniem stref - posiada osobną kuchnię, jadalnię w wykuszu, przestronny salon oraz dyskretne przejście do strefy prywatnej.


Wnętrze jest w dużej mierze klasyczne, posiada sztukaterie, lecz uzupełnione jest nowoczesnymi meblami, a nawet loftowymi akcentami.

02.

Projekt kuchni

Kuchnia

Duża kuchnia z centralną wyspą - łączy w sobie klasykę poprzez sztukaterie oraz kredensy po obu stronach zabudowy, z nowoczesnością w postaci prostych frontów z frezowanymi uchwytami. Całość jest błękitno - beżowa.

03.

Projekt jadalni

Jadalnia

Zlokalizowana w wykuszu przy kuchni jest zupełnie odrębnym pomieszczeniem, rzadko dzisiaj spotykanym. To stonowane miejsce, skupione na zieleni - zarówno w środku, jak i na pięknym widoku na ogród.

04.

Projekt sypialni

Sypialnia

W tej sypialni pojawiają się bardziej loftowe elementy, jak beton dekoracyjny na ścianach. Błękitny motyw przewodni również jest tutaj obecny w postaci kontrastujących z surowością betonu miękkich, welurowych paneli tapicerowanych oraz przyjemnego szezlonga w tym samym obiciu. Z sypialni prowadzi bezpośrednie wejście do garderoby.

05.

Projekt łazienki

Łazienka

W projekcie łazienki nie mogło zabraknąć błękitnego akcentu!

W tym projekcie łazienki również łączy się styl klasyczny oraz styl loftowy, dzięki połączeniu sztukaterii oraz wyrazistej czerni i metalu.

Related projects