Eko loft

Kobieco i industrialnie w Krakowie

Przestronne mieszkanie dla studentki medycyny z pasją do muzyki. Zaprojektowane w artystyczny sposób, tętniące życiem, kolorami, roślinnością.

01.

Założenia projektowe

Po pierwsze kobieco!

Jak określić czy dane wnętrze jest kobiece? Czy oznacza to, że nie ma w nim miejsca dla mężczyzny, a całość ma być skąpana w różu? Oczywiście, że nie!

Inwestorka marzyła o wnętrzu zawierającym industrialne elementy, które jednak będzie ciepłe, barwne i pomimo odrobinę loftowego klimatu - będzie miało w sobie elegancję.

W ten sposób stworzyliśmy unikatowe wnętrze, które ciężko jest przypisać do jednego stylu.

02.

Obrotowe panoramy 360 stopni

Zapraszamy do środka!

Ten projekt możecie obejrzeć w sposób interaktywny, rozglądając się po całym pomieszczeniu.

03.

Projekt salonu

Salon

Salon jest strefą centralną, łączącą wszystkie inne pomieszczenia. Dostępny jest bezpośrednio z wejścia, przenikając się z holem. Podwójnymi, loftowymi drzwiami przechodzimy z niego do sypialni. Został w nim zaplanowany również kącik do pracy, a także znalazło się miejsce na obszerny fortepian, który jest niesamowitą dekoracją wnętrza.

04.

Projekt kuchni

Kuchnia

Połączenie drewna, śmietankowej bieli i marmuru tworzy piękną, nowoczesną kuchnię, a metalowe akcenty podbijają efekt industrialny. Zostały tutaj zaplanowane również płytki Zellige, które swoją różnorodnością odcieni dodają interesującej głębi.

05.

Projekt jadalni

Jadalnia w kolorze malin

Kącik jadalniany łączy w sobie surowość - betonowe ściany, loftowy stół z ociosanego drewna i na metalowym stelażu - z elegancją i komfortem, który wyraża się w welurowych zasłonach i pokryciu niesamowicie wygodnych krzeseł.

Do plakatów Inwestorki dopasowaliśmy malinowe krzesła. Dzięki tym kolorowym akcentom aranżacja tętni życiem!

06.

Projekt sypialni

Sypialnia

Sypialnia w kolorach ziemi z wejściem do garderoby.

Mocnym akcentem kolorystycznym jest czerwony plakat Inwestorki, dlatego reszta pozostaje w wyciszających barwach ziemi. Po prawej stronie łóżka znajduje się narożne lustro, które duplikuje swoje odbicia!

07.

Projekt łazienki

Łazienka

Łazienka zaprojektowana niemal bez płytek, w oparciu o mocno zacierany beżowy mikrocement, który odporny jest na działanie wody.

Czerń i marmur pięknie dopełniają naturalne barwy, dodając pazura tej aranżacji.

P.S. To jedna z naszych najulubieńszych łazienek!

Related projects