Minimalizm

Z akcentem loftu

Mieszkanie w Warszawie zaprojektowane w stylu minimalistycznym z połączeniem stylu loftowego.

01.

Założenia projektowe

Funkcjonalne, przestronne wnętrze

W tym wnętrzu delikatnie zmieniliśmy układ funkcjonalny, znacznie wpływając na jego użytkowość.

Perełką projektu jest piękna wyspa z metalowym stelażem na kieliszki.

02.

Obrotowe panoramy 360 stopni

Zapraszamy do środka!

Ten projekt możecie obejrzeć w sposób interaktywny, rozglądając się po całym pomieszczeniu.

02.

Projekt kuchni

Industrialna kuchnia

Otwarta na salon, lecz odzielona wyspą. Granice wyznacza również posadzka, w holu i kuchni zostały ułożone płytki, a w salonie drewniana podłoga dębowa.

03.

Projekt salonu

Prosty salon w loftowym stylu

Całą ścianę salonu zdobi beton dekoracyjny, na tle którego wyeksponowany został zaprojektowany na indywidualne zamówienie ogromny, metalowy ozdobny zegar. Tarcza jest imitacją, natomiast rolę wskazówki pełni... kinkiet! Dzięki temu to nie tylko dodatkowe, nastrojowe oświetlenie ale i interesujący akcent wnętrza.

04.

Projekt sypialni

Minimalistyczna sypialnia

Sypialnię dekoruje delikatny beton oraz lamele po obu stronach łóżkach.

Pozostaje minimalistyczna, bez nadmiaru mebli - podwieszone i w prostych formach. Prosta biała szafa oraz drzwi z ukrytą ościeżnicą tworzą powierzchnię, która ma nie dominować wnętrza.
Wraz ze stolarzem wykonaliśmy indywidualny projekt mebla na zamówienie - stelaż łóżka na wymiar, kryjący w sobie szafki nocne, które w razie potrzeby można wsunąć pod łóżko.

05.

Projekt holu

Hol

Hol zaplanowany minimalistycznie, głównie w bieli, z zastosowaniem drzwi z ukrytą ościeżnicą. Stanął tutaj również kubik meblowy, dostępny z trzech stron - od holu funkcjonujący jako dodatkowa szafa, a od salonu jako regał na książki. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu udało się wygospodarować tak potrzebne miejsce do przechowywania!

06.

Projekt gabinetu

Gabinet minimalisty

Czasem sztuką jest, by zaprojektować... mniej. Pozostawić zupełnie pustą, białą ścianę, lecz wiedzieć gdzie i w którym momencie zdecydować się cofnąć rękę, by nie robić tam nic. Bo pusta bywa piękna i pomaga wybrzmieć innym częściom projektu.


Tutaj główny akcent położyliśmy na ścianę z komputerami. Narożny regał z metalowym obramowaniem, długie biurko z drewnianego blatu i akcentowa ściana robią duży efekt.

Related projects