Modern farmhouse

Naturalny dom w Przypkach

Nowoczesny dom zaprojektowany w przytulnym stylu z lekkim tchnieniem klasyki.

01.

Założenia projektowe

Ciepłe i naturalne wnętrze

Inwestorzy życzyli sobie domu, który będzie łączył w sobie klasykę z nowoczesnością jak we wnętrzach modern farmhouse - w ciepły, przytulny sposób, uwzględniający piękno naturalnych materiałów i lekkość w odbiorze, jednakże nie będzie przestylizowany w zbyt farmerskie elementy.


Modern farmhouse z większym naciskiem na modern.

02.

Obrotowe panoramy 360 stopni

Zapraszamy do środka!

Ten projekt możecie obejrzeć w sposób interaktywny, rozglądając się po całym pomieszczeniu.

02.

Projekt kuchni

Jasna kuchnia

Otwarta na salon, lecz odzielona półwyspem. Granice wyznacza również posadzka, w holu i kuchni zostały ułożone płytki, a w salonie drewniana podłoga dębowa.

Zaprojektowaliśmy tutaj prosty w wykonaniu okap z lameli, który dodaje kuchni ciekawego akcentu.

03.

Projekt salonu

Prosty salon w klasycznym stylu

Zaprojektowaliśmy jasny, przestronny salon, który ma urzekać swoją prostotą przy zachowaniu dosyć klasycznego stylu - sztukaterie i biała biblioteka zdecydowanie podkreślają ten elegancki charakter, natomiast lekkie plecione meble dodają mu lekkości.

04.

Projekt jadalni

Wygodna jadalnia dla 6 osób

Duży stół z naturalnego drewna i wygodne, tapicerowane krzesła. Część jadalniana zlokalizowana pod oknem zapewnia piękne widoki oraz bliskość kuchni, jednocześnie będąc nieco odrębną sferą od salonu. Od strony jadalni dostępna jest lodówka na wino wbudowana w półwysep.

06.

Projekt sypialni

Przytulna sypialnia

Delikatna kolorystyka, naturalne i lekko szorstkie materiały w klasycznym wnętrzu (sztukaterie! jodełka! ❤️ i juta, wiklina, drewno, len, glina...), zieleń - za oknem lub we wnętrzu - to podstawa kojącego, ciepłego domu w naszym stylu. Do tego delikatny motyw kolorystyczny ze zgaszonej palety według upodobań i dokręcenie kontrastu kropelką czerni - szkła, metalu o lekko loftowym charakterze. Ale dosłownie kropelką!

Tak stworzyliśmy przepiękną, spokojną sypialnię, która zachęca do odpoczynku.

06.

Projekt holu

Hol

W tym holu wyróżniają się drzwi w oliwkowym kolorze, który jest motywem przewodnim domu. Nietypowy kolor drzwi to piękny wyróżnik tego projektu. Szafa na wymiar to projekt łączący ażurowe i proste formy w naturalnej kolorystyce drewna. Na jej boku zaplanowaliśmy duże lustro.

07.

Projekt wiatrołapu

Wiatrołap witający kolorem

W tym wiatrołapie zaprojektowaliśmy ażurową szafę w oliwkowym kolorze, który jest motywem przewodnim wnętrza i już na wejściu przedstawia charakter domu.

08.

Projekt gabinetu

Hol

Projekt gabinetu w granacie - bardzo szlachetnej i eleganckiej barwie.

09.

Projekt łazienki

Łazienka master

Łazienka przy sypialni, do której przejście prowadzi przez garderobę, tworząc w ten sposób wygodny master suite, czyli mały apartament wyłącznie dla gospodarzy. Znalazła się w niej wanna, a ściany zostały pokryte specjalnym impregnatem pozwalającym na zastosowanie farby i sztukaterii dla uzyskania bardziej pokojowego klimatu.

10.

Projekt łazienki

Łazienka gościnna

Druga łazienka w domu - łazienka z prysznicem, ogólnodostępna i przeznaczona również dla gości.

Piękna konsola pod umywalkę zastępuje klasyczną szafkę, a łazienkę zdobią oliwkowe płytki ułożone w jodełkę. Warte uwagi są również płytki imitujące teksturę materiału.

Related projects